Czwartek, 25 V 2017 r.

Program
lokalny

Ogłoszenia - jak dodać?

Wystarczy napisać e-mailem treść ogłoszenia na adres: chelmno@tvgawex.pl jako tytuł należy podać "Ogłoszenia" - tylko takie e-maile będą respektowane! Jednocześnie informujemy, że ogłoszenia dostarczone do nas elektronicznie, również będą emitowane na naszym kanale lokalnym "Nasze Chełmno" oraz w Internecie na stronie ISI chelmno.com.pl. Jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, a chcesz zamieścić ogłoszenie należy dostarczyć treść ogłoszenia napisaną na karteczce do chełmińskiej siedziby BTVK GAWEX (Chełmno, ul. Wodna 30a), a Twoje ogłoszenie pojawi się na początku przyszłego tygodnia na kanale lokalnym "Nasze Chełmno", kanale lokalnym "Nasze Chełmno" w wersji internetowej i na ISI chelmno.com.pl.

Na ogłoszenia dostarczone osobiście czekamy do piątku, wyjątek stanowią ogłoszenia nadesłane drogą elektroniczną, na które czekamy do niedzieli.

Wprowadzenie nowych ogłoszeń przeważnie odbywa się na początku każdego tygodnia (poniedziałek, bądź wtorek). I do tego czasu można wycofać ogłoszenie. Ogłoszenie, które zostanie wyemitowane, nie zostanie zdjęte z emisji ponieważ plansza zawiera 3 inne ogłoszenia. Wyjątek stanowią przypadki w których plansza zawiera jedno ogłoszenie.

Ogłoszenia ze zdjęciem są traktowane jako reklamy, wyjątek stanowią ogłoszenia emitowane w Internecie na stronie ISI chelmno.com.pl do których dołączono adres URL zdjęcia, galerii zdjęć, strony WWW z opisem (szczegóły w „Pytaniach i odpowiedziach”).

Przed dostarczeniem ogłoszenia prosimy o zapoznanie się z działem "Pytania i odpowiedzi".

stat4u